Er du eller din arbeidsplass på jakt etter en dyktig veileder? 

I veiledernettverket NOSCO kvalitetssikrer vi våre veiledere gjennom vår egen sertifiseringsordning.

 

Vi har sertifisering på nasjonal og europeisk standard. Den europeiske standarden er utarbeidet av ANSE          (Association for National organisations for Supervision in Europe) og stiller noe høyere krav til utdanning og praksis, enn den nasjonale.

 

Begge standardene har en gyldighetsperiode på 3 år av gangen, og ved resertifisering stilles det krav til at kravene om faglig oppdatering, praksis, metaveiledning og god etisk praksis er opprettholdt. 

Sertifiserte medlemmer - europeisk standard
ST.jpg

Sidsel Tveiten

Gyldig til 18.03.2024

Kontaktinformasjon

stveiten@oslomet.no

JS.png

Jan Sjøberg

Gyldig til 29.11.2023

Kontaktinformasjon

jan@kreativdialog.no

99 01 97 07

MBMultimedia-000101-4732.jpg

Gunn Brigitte Danielsen

Gyldig til 14.11.2023

Kontaktinformasjon

gunn@prosessakademiet.no

97 54 03 38

received_179961066274355.jpeg

Anne Marit Naustvik

Gyldig til 29.11.2023

Kontaktinformasjon

anne.marit.naustvik@lyse.net

41 23 41 31

IC.jpeg

Inger Cecilie Rise

Gyldig til 26.02.2024

Kontaktinformasjon

ic@addrise.no

97 69 77 87

Arild 3.jpg

Arild Stensland

Gyldig til 28.02.2024

Kontaktinformasjon

arild@iav.no

40 40 27 48

Sertifiserte medlemmer - nasjonal standard
SV Innlandet-043.jpg

Grete Salicath Halvorsen

Gyldig til 16.03.2024

Kontaktinformasjon

grete.halvorsen@inn.no

IMG_4712.JPG

Johanne Seierstad

Gyldig til 26.02.2024

Kontaktinformasjon

johanne.seierstad@gmail.com

94 36 55 50

Siri E. Meyer.jpg

Siri Elisabeth Meyer

Gyldig til 16.02.2024

Kontaktinformasjon

siri.meyer@usn.no

91 80 38 83

received_4393126354134294.jpeg

Mona E. Bergstø

Gyldig til 26.02.2024

Kontaktinformasjon

monaeb2706@gmail.com

Anonym-bruker.jpg

Ann Heidi Alfredsen

Gyldig til 01.04.2024

Kontaktinformasjon

ann.heidi@live.no

IMG_4403.jpg

Marthe Lyngås Eklund

Gyldig til 29.11.2023

Kontaktinformasjon

marthe.eklund@usn.no

92 29 33 89

rita.jpg

Rita Jacqueline Van Ingelgem

Gyldig til 10.02.2024

Kontaktinformasjon

post@ritajacqueline.no

99 34 16 34

Niels Skramstad profilbilde.jpg

Niels H. Skramstad

Gyldig til 11.03.2024

Kontaktinformasjon

Niels.Skramstad@rogfk.no

Profilbilde.jpg

Ingvild Halland Ørnsrud

Gyldig til 04.02.2024

Kontaktinformasjon

Ingvild.Ornsrud@bergen.kommune.no

Lise_Gladhus.jpeg

Lise Gladhus

Gyldig til 15.03.2024

Kontaktinformasjon

lise.gladhus@usn.no

90 62 98 28

Profil 23 okt 2021.jpg

Christer Gulbrandsen

Gyldig til 22.09.2024

Kontaktinformasjon

ctg@telia.com

+46-765 64 69 82

Skjermbilde 2021-10-22 kl. 12.53.09.png

Marianne Reinfjell Carlsson

Gyldig til 15.03.2024

Kontaktinformasjon

marianne.carlsson@inn.no

Anonym-bruker.jpg

Veronica Rusaanes

Gyldig til 03.02.2024

Kontaktinformasjon

veronica.rusaanes@usn.no

Sertifiserte medlemmer - gammel standard
Anonym-bruker.jpg

Liv Anita Yttrehus

Gyldig til 2022

Anonym-bruker.jpg

Ireen Ruud

Gyldig til 2022

Anonym-bruker.jpg

Hilde K. Sværen Hjulstad 

Gyldig til 2022

Anonym-bruker.jpg

Solveig Fjetland Persett

Gyldig til 2022

Anonym-bruker.jpg

Agathe Svela

Gyldig til 2022