På jakt etter en sertifisert veileder?

Under ser du en oversikt over sertifiserte medlemmer som tilbyr veiledning ulike steder i Norge.

Nosco

Anse

Nosco

Anse

Jan Sjøberg

Psykolog/integrativ terapeut/

veileder

post@spillopperiet.no

975 40 338

Agder - Rogaland  

Hele landet - Digitalt

jan@kreativdialog.no

990 19 707

Østlandet

Gunn Brigitte Danielsen

Universitetslektor/tverrfaglig veileder/pedagog

received_179961066274355.jpeg

Nosco

Anse

Anne Marit Naustvik

Klinisk barnevernspedagog/

kognitiv terapeut/veileder

Arild 3.jpg

Nosco

Anse

Arild Stensland

Daglig leder/veileder/

integrativ terapeut

anne.marit.naustvik@lyse.net

412 34 131

Rogaland

arild@iav.no

404 02 748

Rogaland

Nosco

Anse

Ireen Ruud

Høgskolelektor/veileder/

psykiatrisk sykepleier

Nosco

Anse

Liv Anita

Yttrehus

Tverrfaglig veileder/ sosionom

DSCF6038.JPG

ireen.ruud@gmail.com

926 64 122

østlandet

livanita@hotmail.com

401 02 938

Stavanger

SolveigFjPersett.png

Nosco

Anse

Solveig Fjetland Persett

Veileder/rådgiver/pedagog

Nosco

Anse

Elisabeth A.

Olsen

Veileder/rådgiver/pedagog

elisabeth_antone@yahoo.no

941 76 119

Rogaland

solveig@persett.net

992 69 836

Rogaland

Nosco

Anse

Agathe Svela

psykitatrisk vernepleier/tverrfaglig veileder/erfaringskonsulent psykisk helse

Rick Landry

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. 

  • Black Twitter Icon

agsvela@gmail.com

977 01 156

Sør Norge

© Nosco2020